Tétel szám | Kép | Leírás | Állapot | Kikiáltási ár |
50 éves a Magyar Rádió Gyermekkórusa 1955-2005. Bp., 2005, Magyar Rádió. 44 p. Hozzá: Videókazettán: A százéves Operaház felújítása (1982-1984). Kiadói ill. papírborítóban. |
70 éves a Magyar Rádió. 1925-1995. Közös hullámhosszon. Simkó János és Szirányi János levelével. Bp., é. n., Magyar Rádió. 161 p., 1 sztl. lev. Kiadói ill. kartonkötésben. |
BENDA KÁLMÁN A törökkor német újságirodalma. Különlenyomat a Magyar Történettudományi Intézet 1942. évi évkönyvéből. A XV-XVII. századi német hírlapok magyar vonatkozásainak forráskritikájához. - Magyar Történettudományi Intézet. Bp., 1942, Szerző. 85 p., dedikált. Papírborítóban. |
BOTH ÖDÖN Az 1848. évi sajtótörvény létrejötte. A sajtószabadság problémája Magyarországon a reformkorban. Szeged, 1956, ?. 64 p., 1 sztl. lev., 500 pld. Tollal aláhúzások, áthúzások és beírások. Kiadói papírborítóban. |
A Budapesti Újságírók Egyesülete almanachja. Bp., 1905, Budapesti Újságírók Egyesülete. 334 p., 13 sztl. lev. Kiadói festett vászonkötésben, nagyon viseltes állapotban.
EMLÉKKÖNYV A magyar újságkiadás negyven éve. 1889-1929. Bp., 1929, Újságkiadó Tisztviselők Nyugdíjegyesülete. 168 p., LX p. Kiadói viseltes, szakadt, hiányos papírborítóban. |
Európáért. Haas György beszélgetései Dr. Habsburg Ottóval. Békéscsaba, 1992, Tevan. 155 p., Habsburg Ottó aláírásával. Kiadói ill. kartonkötésben. |
ÉVKÖNYV A Magyar Újságírók Országos Szövetségének évkönyve 1996. Bp., 1996, MÚOSZ. 428 p., 1 sztl. lev. Kiadói kartonkötésben.
ÉVKÖNYV Sajtó évkönyv 1946. Szerk.: Dr. Gyöngyösi Nándor. Bp., 1946, MÚOSZ. 96 p. Kiadói papírborítóban. |
FEJTŐ FERENC II. József. Bp., 1997, Atlantisz. 403 p., 4 sztl. lev., dedikált. Kiadói ill. kartonkötésben.
FEJTŐ FERENC Rekviem egy hajdanvolt birodalomért. Ausztria-Magyarország szétbomlása. Bp., 1997, Atlantisz. 442 p., 5 sztl. lev., dedikált. Kiadói ill. kartonkötésben. |
FOLYÓIRAT A fotóriporter-A Pesti Napló. 2005. év 3-4. szám-2006. év 1. szám. Bp., 2005, MÚOSZ. 259 p. Kiadói ill. papírborítóban. |
FOLYÓIRAT A Magyarországi Szocialista Munkáspárt értesítője. 1925. júl. 17. I. évf. 1. szám.
FOLYÓIRAT A sajtó. 1936. teljes év. Bp., 1936, Hungária Lloyd Lapkiadó Vállalat Rt. Amatőr félvászon kötésben. |
FOLYÓIRAT A staféta. I. évf. 1. szám. 1986. május. Első nyomdai levonata.
FOLYÓIRAT Esti lapok. 1849. júl. 7. 26. szám.
FOLYÓIRAT Heti világgazdaság. 1979. XI. évf. 0-2. szám.
FOLYÓIRAT Huszadik század. Szerk.: Jászi Oszkár. XVII. évf. XXXIII-XXXIV. kötet. 1916. jan.-júl. és 1916. aug.-dec. Bp., Politzer Zsigmond és Fia Könyvkereskedés. VII p., 535 p., 472 p., 4 sztl. lev., 4 sztl. lev. Amatőr félvászon kötésben. |
FOLYÓIRAT Ítélet. Bűnügyi hetilap. 1947. III. évf. 6-8, 12-13, 16, 21-23, 26, 32, 36, 40-50. szám.
FOLYÓIRAT Képes Pesti Hírlap. LIII. évf. 1931. jan. 1.-dec. 12. Bp., 1931, Szerk. Amatőr félvászon kötésben, hiányzó gerinccel, viseltes állapotban. |
FOLYÓIRAT Képes Pesti Hírlap. LIX. évf. 1937. jún. 25.-dec. 31.- ig. Bp., 1937, Szerk. Vászonkötésben, hiányzó hátoldallal, javított, viseltes gerinccel. |
FOLYÓIRAT Képes Pesti Hírlap. LIX. évf. 1937. jan. 1.-jún. 24.-ig teljes. Bp., 1937, Szerk. Vászonkötésben, javított gerinccel. |
FOLYÓIRAT Magyar tükör. 1993. I. évf. 1-10., 12. szám.
FOLYÓIRAT Magyarság. 1935. jan.-dec. Bp., 1935, Szerk. Amatőr félvászon kötésben. |
FOLYÓIRAT Magyarság. 1925. febr.-nov. Bp., 1925, Szerk. Nagyon viseltes félvászon kötésben. |