1027 Budapest, Szász Károly utca 6. fszt. 2. (36-os kapucsengõ)
Tel: +36/70/611-0133

11. -Kitüntetés, jelvény, Orden, Abzeichen, Order, Badge Fernauktion Levelezési árverés

Idõpontja: 2011-07-08 18:00:00
Tétel szám Kép Leírás Állapot Kikiáltási ár
176 Landst. IR Nr. 5 (in Pola) (népfelkelő gyalogezred). Tombakblech, Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 30
177 Ldst. Inf. Baon 10. (népfelkelő gyalogzászlóalj). Zinkblech (cink), teilweise emailliert und bemalt (részben zománcozott és festett), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2-3 35
178 Ldst. 35. (népfelkelő ezred?) 1914-1917. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 30
179 K. K. Landsturm I. Baon 46. (népfelkelő gyalogzászlóalj) Durazzo 1916-1917. Weissmetalbech bronziert (bronzírozott fehérfém), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 25
180 Landst. Inft. Bat Nr. 150. (népfelkelő gyalogzászlóalj). Zinkblech bronziert (bronzírozott cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2-3 35
181 Lst. Inf. Baon 151. (népfelkelő gyalogzászlóalj) 1914-1918. Tombakblech, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 30
182 Wiener Landsturm-Weltkrieg (népfelkelő). Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 25
183 K. K. Standschützen. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 25
184 K. K. Landesgrendarmerie Kommando Nr. 5. 1914-17. Tombakblech, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2-3 25
185 Bosnisch-Hercegowinisches FJB 7 (tábori vadászzászlóalj), 1914-1918. Tombak vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcozott tombak), Email fehlt (zománchibás), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 3-4 35
186 FJB 7 (tábori vadászzászlóalj), M. Campigoletti 7. Zinkblech (cink), Nadel fehlt (tűhiány).
T: 2-3 30
187 FJB 10 (tábori vadászzászlóalj), "Kopal-Jäger“, Abzeichen in Form des silbernen Ehrensignalhorns 1849. Tombakblech, Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 50
188 FJB 11 (tábori vadászzászlóalj), Lublin Iwangorod... Isonzo 1914-1917. Tombak vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcozott tombak), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 40
189 FJB 13 (tábori vadászzászlóalj) 1914-1917. Zink (cink), aufgelegtes vergoldetes Jägerhorn (aranyozott vadászkürt), Medaillon grün gefärbt (medál zölddel színezve), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 25
190 FJB 15 (tábori vadászzászlóalj), Előre 1917 Doberdo, Montenegro del Tirol... Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2-3 25
191 FJB 17 (tábori vadászzászlóalj), "Jäger“. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 25
192 FJB 17 (tábori vadászzászlóalj), Obstl. Dückelmann - ad memoriam 1914-1916. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 20
193 FJB 23 (tábori vadászzászlóalj), Arz-Jäger, Siebenbürgen. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 25
194 FJB 28 (tábori vadászzászlóalj), Jäger 28. Weissmetallblech (fehérfém), teilweise vergoldet (aranyozott számmal és vadászkürttel), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 25
195 FJB 28 (tábori vadászzászlóalj), Jägerhut. Tombak vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcozott tombak), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 25
196 FJB 29 (tábori vadászzászlóalj), 1914-1915, 1916-1917. Zink (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2-3 20
197 FJB 32 (tábori vadászzászlóalj), Előre, 17. VIII. 1914, 1914-1915. Tombak vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcozott tombak), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 25
198 Grenzjäger Baun Nr. 1 (határvadász zászlóalj) 1914-1917. Tombak, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 25
199 2. TKJR. (Tiroler Kaiserjäger) Regimentsfahne TJ2 (tiroli császári vadászezred zászlójelvénye). Tombak vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcozott tombak), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 30
200 2. TKJR. (Tiroler Kaiserjäger) Regimentsfahne K2 (tiroli császári vadászezred zászlójelvénye). Tombak vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcozott tombak), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 30
201 Kaiserjäger (császári vadász), 100 Jahre 1816-1916. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 30
202 Tiroler Kaiserjägerregiment (tiroli császári vadászezred). Tombakblech versilbert, vergoldet und emailliert (ezüstözött, aranyozott és zománcozott tombak), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 40
203 Edelweiss Korps (hadtest). Tombak teilweise emailliert (részben zománcozott tombak), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 40
204 Tiroler Kaiserjäger-Brigade 1917 (tiroli császári vadászdandár). Tombak vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcozott tombak), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 35
205 Tiroler Landesschützen (tiroli vadászok). Tombak vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcozott tombak), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 25
206 Kaiserschützenregiment I. (császári lövészezred), 1914-18, Sieg oder Tod im Alpenrot. Tombakblech, Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 70
207 Tiroler Landesverteidigung. Tombakblech teilweise gefarbt (részben festett tombak), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2-3 30
208 Tirol Landesverteidigung 1915. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 20
209 Dolomiten 1914-1916. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 20
210 Rayon II. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 30
211 Rayon Süd-Tirol 1915-17, (Valsugana... Adamello). Tombakblech, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 30
212 Abschnitt-SEISERA, 1916. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 40
213 Col di Lana 1914-16. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 30
214 Standschützenwacht 1915-17., Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 35
215 3. HIR (honvéd gyalogezred) Ersatzbatallion (tartalékzászlóalj) - Debrecen 1914 - 1915, 1916, 1917. Tombakblech patiniert (patinázott tombak), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 25
216 4. HIR (honvéd gyalogezred 1914 - 1915 - 1916. Weissmetallblech (fehérfém) Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2 25
217 6. HIR (honvéd gyalogezred) 1914 - 1917. Zinkblech patiniert (patinázott cink) senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 15
218 6. HIR (honvéd gyalogezred) 1914 - 1917. Tombakblech patiniert (patinázott tombak) senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 20
219 7. HIR (honvéd gyalogezred) Przemysl. Tombakblech patiniert (patinázott tombak) senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 20
220 9. HIR (honvéd gyalogezred). Zinkblech patiniert (patinázott cink) Nadel fehlt! (tűhiány!).
T: 3 15
221 10. HIR (honvéd gyalogezred). Zinkblech patiniert (patinázott cink) Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2-3 15
222 12. HIR (honvéd gyalogezred), SZATMÁRI 12. HONVÉD GYALOGEZRED, 10. ISONZOI CSATA - KOSTARJAVICA- 1917 MAJUS. Zinkblech patiniert (patinázott cink) Quarnadel (vízsz. tűvel).
T: 2-3 25
223 13. HIR (honvéd gyalogezred) M.KIR. POZSONYI (Pressburg) HONVÉD GYAL:EZR. Zinkblech patiniert (patinázott cink) senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 3 20
224 14. HIR (honvéd gyalogezred) 14 ES HONVÉD 1918. Zinkblech patiniert (patinázott cink) diagonale Nadel (kereszt tűvel).
T: 2-3 20
225 14 HIR (honvéd gyalogezred) NYITRAI 14. HONVÉD GY. EZRED. 1914-1916 Tombakblech, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T: 2 20
<<                                                                                                                         >>