1027 Budapest, Szász Károly utca 6. fszt. 2. (36-os kapucsengõ)
Tel: +36/70/611-0133

11. -Kitüntetés, jelvény, Orden, Abzeichen, Order, Badge Fernauktion Levelezési árverés

Idõpontja: 2011-07-08 18:00:00
Tétel szám Kép Leírás Állapot Kikiáltási ár
76 14. Inf. Truppendivision (gyaloghadosztály zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott) Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 25
77 33. Inf. Truppendivision (gyaloghadosztály zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), (letört szárral), emailliert (zománcozott) , Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:4 25
78 43. Landwehrinfanterie Truppendivision (honvéd gyaloghadosztály zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 20
79 94. Inf. Truppendivision (gyaloghadosztály zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott) Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 20
80 IV. ? Division ? (hadosztály zászlójelvény ?). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott) senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 20
81 IR. 1. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
82 IR. 2. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
83 IR. 3. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), emailt Fehler! (zománchiba), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:4-4 10
84 IR. 4. (gyalogezred) Weihnacht im Felde 1917. Weissmetallblech (fehérfém), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 25
85 IR. 4. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
86 IR. 5. (gyalogezred) General Freiherr v. Klobucar. 1914-15. Zinkblech, Nadel fehlt! (tűhiány).
T:4 20
87 IR. 6. (gyalogezred) Carl I. König von Rumänien. 1914-1915-1916. Weissmetallblech (fehérfém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. 20
88 IR. 7. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
89 IR. 9. (gyalogezred) Graf Clerfayt. 1914-17. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 20
90 IR. 9. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
91 IR. 11. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
92 IR. 14. (gyalogezred). Tombak vergoldet (aranyozott tombak), emailliert (zománcozott), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 40
93 IR. 15. Karl I. (gyalogezred). Tombakblech, I.R. 15 graviert (gravírozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 25
94 IR. 16. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
95 IR. 17. Kronprinz (Franz Josef Otto) 24.XI.1916. (gyalogezred). Tombakblech, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 20
96 IR. 18. (gyalogezred) Erzherzog Leopold Salvator. 18 immer vorwärts 1914-16. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 25
97 IR. 18. (gyalogezred) 10. Kompagnie (század) 1914-1917. Tombachblech, Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 25
98 IR. 19. (gyalogezred), Erzherzog Franz Ferdinand. Weissmetallblech (fehérfém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. 20
99 IR. 23. 1914-1916. (gyalogezred). Tombakblech, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 20
100 IR. 25. (gyalogezred) Edler von Pokorny, GdK, K.u.K. Inf. Rgt…im Weltkrieg. Tombakblech versilbert (ezüstözött tombak), Auflage vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcdíszes rátéttel), Schriftband emailliert (zománcozott felirattal), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 40
101 IR. 31. (gyalogezred) Pucherna, GdJ. kleines Abzeichen (mini). Tombakblech versilbert (ezüstözött tombak), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 25
102 IR. 31. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
103 IR. 33. (gyalogezred) Kaiser Leopold II. Galicia…Isonzo. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. 25
104 IR. 37. (gyalogezred) Joska Baka 1914-1918. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. 20
105 IR. 38. (gyalogezred) Alfons XIII. König von Spanien. 38/ 1914-1918. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. 20
106 IR. 38. (gyalogezred) Mollinary majalis 1917.V.27 (M.-Maifest). Weissmetall (fehérfém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. 25
107 IR. 40. (gyalogezred) Ritter Pino von Friedenthal, GdJ. Weltkrieg 1914-1918. AE vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcozott bronz), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. 25
108 IR. 41. Karl I. (gyalogezred). Tombakblech, I.R. 41. graviert (gravírozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 25
109 IR. 42. (gyalogezred) K.u.K. Inf. Reg. Nr.42/ 1914-1917. Weissmetall versilbert (ezüstözött fehérfém), "42" orange-rot gefärbt (42-es szám narancs-vörössel színezve), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 30
110 IR. 43. (gyalogezred) Mt. S. Michele 22.X.1915/ 1915-1917. Zinkblech patiniert (patinázott cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 30
111 IR. 43. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
112 IR. 44. (gyalogezred) "Csak előre Rosseb" 1914-1916. Zink patiniert (patinázott cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 25
113 IR. 45. (gyalogezred), Erzherzog Franz Ferdinand, GO. Weltkrieg 1914-1917. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 20
114 IR. 49. (gyalogezred) Freiherr von Hess. Tombak vergoldet (aranyozott tombak), VS emailliert (zománcozással), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 50
115 IR. 50. (gyalogezred) 1914-1917. Zink patiniert (patinázott cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
116 IR. 50. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
117 IR. 51. (gyalogezred) Boroevic von Bojna. Weissmetall versilbert (ezüstözött fehérfém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 15
118 IR. 53. (gyalogezred) Stadtwappen von Agram. Tombakblech vergoldet und gefärbt (aranyozott és színezett tombak), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 25
119 IR. 54. (gyalogezred) Alt-Starhemberg. "54- Drzte se Hanaci". Tombakblecht, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 20
120 IR. 56. (gyalogezred) Graf Daun, FM. "Daum - Weltkrieg". Tombakblech, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 25
121 IR. 59. (gyalogezred) Erzherzog Rainer, GdJ. Grosses Abzeichen, "Das Edelweiss dem Alpenkorps gewindet…Weltbrand 1914-1916". Metall bronziert (bronzírozott fém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 35
122 IR. 59. (gyalogezred) Inf. Baon X./59 - 1915-1917. Messingblech (sárgaréz), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 30
123 IR. 61. (gyalogezred) Liborius Ritter v. Frank, GdI. Fajti Hrib 1914-1918 Invalidenfonds. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 40
124 IR. 61. (gyalogezred) Invalidenfond 1914-1916. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 20
125 IR. 62. (gyalogezred) K.u.K. Inf. Rgt. Weissmetallblech patiniert (patinázott fehérfém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 25
<<                                                                                                                         >>