Tétel szám | Kép | Leírás | Állapot | Kikiáltási ár |
14. Inf. Truppendivision (gyaloghadosztály zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott) Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 |
33. Inf. Truppendivision (gyaloghadosztály zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), (letört szárral), emailliert (zománcozott) , Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:4 |
43. Landwehrinfanterie Truppendivision (honvéd gyaloghadosztály zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 |
94. Inf. Truppendivision (gyaloghadosztály zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott) Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 |
IV. ? Division ? (hadosztály zászlójelvény ?). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott) senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 1. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 2. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 3. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), emailt Fehler! (zománchiba), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:4-4 |
IR. 4. (gyalogezred) Weihnacht im Felde 1917. Weissmetallblech (fehérfém), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 4. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 5. (gyalogezred) General Freiherr v. Klobucar. 1914-15. Zinkblech, Nadel fehlt! (tűhiány).
T:4 |
IR. 6. (gyalogezred) Carl I. König von Rumänien. 1914-1915-1916. Weissmetallblech (fehérfém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. |
IR. 7. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 9. (gyalogezred) Graf Clerfayt. 1914-17. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 9. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 11. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 14. (gyalogezred). Tombak vergoldet (aranyozott tombak), emailliert (zománcozott), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 15. Karl I. (gyalogezred). Tombakblech, I.R. 15 graviert (gravírozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 |
IR. 16. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 17. Kronprinz (Franz Josef Otto) 24.XI.1916. (gyalogezred). Tombakblech, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 18. (gyalogezred) Erzherzog Leopold Salvator. 18 immer vorwärts 1914-16. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 18. (gyalogezred) 10. Kompagnie (század) 1914-1917. Tombachblech, Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 19. (gyalogezred), Erzherzog Franz Ferdinand. Weissmetallblech (fehérfém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. |
IR. 23. 1914-1916. (gyalogezred). Tombakblech, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 25. (gyalogezred) Edler von Pokorny, GdK, K.u.K. Inf. Rgt
im Weltkrieg. Tombakblech versilbert (ezüstözött tombak), Auflage vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcdíszes rátéttel), Schriftband emailliert (zománcozott felirattal), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 31. (gyalogezred) Pucherna, GdJ. kleines Abzeichen (mini). Tombakblech versilbert (ezüstözött tombak), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 31. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 33. (gyalogezred) Kaiser Leopold II. Galicia
Isonzo. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. |
IR. 37. (gyalogezred) Joska Baka 1914-1918. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. |
IR. 38. (gyalogezred) Alfons XIII. König von Spanien. 38/ 1914-1918. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. |
IR. 38. (gyalogezred) Mollinary majalis 1917.V.27 (M.-Maifest). Weissmetall (fehérfém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. |
IR. 40. (gyalogezred) Ritter Pino von Friedenthal, GdJ. Weltkrieg 1914-1918. AE vergoldet und emailliert (aranyozott és zománcozott bronz), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3. |
IR. 41. Karl I. (gyalogezred). Tombakblech, I.R. 41. graviert (gravírozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 |
IR. 42. (gyalogezred) K.u.K. Inf. Reg. Nr.42/ 1914-1917. Weissmetall versilbert (ezüstözött fehérfém), "42" orange-rot gefärbt (42-es szám narancs-vörössel színezve), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 |
IR. 43. (gyalogezred) Mt. S. Michele 22.X.1915/ 1915-1917. Zinkblech patiniert (patinázott cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 |
IR. 43. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 44. (gyalogezred) "Csak előre Rosseb" 1914-1916. Zink patiniert (patinázott cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 45. (gyalogezred), Erzherzog Franz Ferdinand, GO. Weltkrieg 1914-1917. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 49. (gyalogezred) Freiherr von Hess. Tombak vergoldet (aranyozott tombak), VS emailliert (zománcozással), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 50. (gyalogezred) 1914-1917. Zink patiniert (patinázott cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 50. (gyalogezred) Flagge Abzeichen (zászlójelvény). AE vergoldet (aranyozott bronz), emailliert (zománcozott), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 51. (gyalogezred) Boroevic von Bojna. Weissmetall versilbert (ezüstözött fehérfém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |
IR. 53. (gyalogezred) Stadtwappen von Agram. Tombakblech vergoldet und gefärbt (aranyozott és színezett tombak), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 54. (gyalogezred) Alt-Starhemberg. "54- Drzte se Hanaci". Tombakblecht, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 56. (gyalogezred) Graf Daun, FM. "Daum - Weltkrieg". Tombakblech, senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 59. (gyalogezred) Erzherzog Rainer, GdJ. Grosses Abzeichen, "Das Edelweiss dem Alpenkorps gewindet
Weltbrand 1914-1916". Metall bronziert (bronzírozott fém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 |
IR. 59. (gyalogezred) Inf. Baon X./59 - 1915-1917. Messingblech (sárgaréz), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 61. (gyalogezred) Liborius Ritter v. Frank, GdI. Fajti Hrib 1914-1918 Invalidenfonds. Zinkblech (cink), senkrechte Nadel (függ. tűvel).
T:2 |
IR. 61. (gyalogezred) Invalidenfond 1914-1916. Zinkblech (cink), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2 |
IR. 62. (gyalogezred) K.u.K. Inf. Rgt. Weissmetallblech patiniert (patinázott fehérfém), Quarnadel (vízsz. tűvel).
T:2-3 |